DMUCHANE PLACE ZABAW

 

 

Place zabaw to przestrzenne i ciekawe połączenie torów przeszkód, zjeżdżalni i wspinaczki na jednym urządzeniu. Bardzo ciekawa aranżacja a zarazem duża przepustowość bawiących się  bezpiecznie dzieci. Ogromna popularność i ciekawe urządzenia na większe imprezy.

 

lego lego 1
PLAC ZABAW LEGO

Dmuchaniec Lego ze zjeżdżalnią to widowiskowy plac zabaw, który na pewno spodoba się wszystkim dzieciom. Składa się z dużej oraz małej zjeżdżalni, dlatego dzieci w różnym wieku będą się na nim świetnie bawić.

Wymiar8 x 8 x 6 m
Wiek od 3 lat
Max uczestników 10
01 Patrol plac lego 1
PLAC ZABAW PSI PATROL

Dmuchaniec jest ogrodzony i miękki, a dzięki temu całkowicie bezpieczny. Składa się z dużej i małej zjeżdżalni oraz wielu innych atrakcji, przeznaczony jest dla dzieci w różnym wieku .

Wymiar8 x 7 x 5,5 m
Wiek od 3 lat
Max uczestników 10
PLAC ZABAW STRAŻAK

Znajdują się tam: nadmuchiwany telefon, pachołki, hydrant, miejsce do skakania oraz duża zjeżdżalnia. Strażak to urządzenie o nowoczesnej, niespotykanej grafice, bajecznie kolorowe i wesołe.

Wymiar6 x 7 x 6,5 m
Wiek od 3 lat
Max uczestników 8
PLAC ZABAW GĄSIENICA

Jedna z najlepszych zabaw dla dzieci czyli przechodzenie w tunelu! Gąsienica jest bajecznie kolorowa, wewnątrz pełna atrakcji, które zachwycą bez wyjątku każde dziecko.

Wymiar20 x 3 x 3,5 m
Wiek od 3 lat
Max uczestników 10
 
.
PLAC ZABAW MINIONKI - DUŻY

Plac zabaw  wyróżnia się wielkością i mocno wzbogaconą kolorystyką, która wzbudza wsród dzieci duże zainteresowanie. W środku możemy spotkać postacie z bajek, dużą zjeżdżalnię, przeszkody, tunele i wybijaki.

Wymiar10 x 8 m
Wiek od 3 lat
Max uczestników 16

 

 
 

 

Copyright © 2017 Dmuchańce Pomorskie. All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel