RYWALIZACJE

 

Urządzenia te umożliwiają organizacją wszelkiego rodzaju konkursów i zawodów, dostarczając osobom bawiącym się potężny zastrzyk adrenaliny. Urządzenia przeznaczone są dla dzieci oraz dorosłych, świetnie integrują, sprzyjają pogłębianiu relacji.

TOR PRZESZKÓD

Prezentujemy Państwu niesamowity dmuchany tor "Wojownik" pełen atrakcji. Tor składa się z wielu ciekawych przeszkód, sprzyjających ćwiczeniu równowagi, refleksu oraz zwinności.
Każdy segment toru wyposażony został w atrakcje o różnym stopniu trudności:

– ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, przeszkody wystające z podłogi i sufitu, przeszkody poziome i pionowe, tunele i wiszące kule

Wymiary 46 m x 3,8 m x 5,8 m

FLOATING BALL

Urządzenie służy do rywalizacji 2-4  zawodników polega na przekazaniu piłeczki z wierzchołka na drugi wierzchołek i trafienie do kosza.

Wymiar 4 x 1,5 m
Wiek od 3 lat
Max uczestników 4

 BRAMKA

Bramka celnościowa to stały element każdej imprezy integracyjnej na świeżym powietrzu. Zawodnicy kopią piłką w obręb bramki i zdobywają punkty.

Wymiar 5 x 3
Wiek od 3 lat
Max uczestników 4

KOZA DO DOJENIA

Masz możliwość zmierzenia się z naturalnej wielkości kozą. Urządzenie polegające na wydojeniu w określonym czasie jak największej ilości płynu, jaki zalejemy do zasobnika. Nie musi być to wcale mleko, może być to woda, whisky lub piwo. Technika dowolna. Urządzenie dostarczające mnóstwa zabawy.

 

PORTKI

Dwa zespoły trzyosobowe rywalizują między sobą. Który zespół przekroczy określony odcinek trasy jako pierwszy

 

DART

Gigantyczna tarcza klasycznego darta.

Wymiar 3 x 2 m
Wiek od 3 lat
Max uczestników 2

 

GÓRA WSPINACZKOWA

Ciekawe urządzenie wspinaczkowe dla dzieci, polegające na dotarciu do wierzchołka.

Wymiar 7 x 7 x 4 m
Wiek od 5 lat
Max uczestników 2

 

WIPE OUT

Zabawa polega na tym, aby pokonać tor przeszkód skacząc po kulach, starając się nie spaść. Ci, którym się nie uda, będą mieli miękkie lądowanie.

Wymiar 13 x 6 m
Wiek od 5 lat
Max uczestników 6

Copyright © 2017 Dmuchańce Pomorskie. All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel