RYWALIZACJE

 

Urządzenia te umożliwiają organizacją wszelkiego rodzaju konkursów i zawodów, dostarczając osobom bawiącym się potężny zastrzyk adrenaliny.Urządzenia przeznaczone są dla  dzieci oraz dorosłych, świetnie integrują, sprzyjają pogłębianiu relacj

 GÓRA WSPINACZKOWA

Ciekawe urządzenie wspinaczkowe dla dzieci, polegające na dotarciu do wierzchołka.

Wymiar7 x 7 x 4 m
Wiek od 5 lat
Max uczestników 2

WIPE OUT

Zabawa polega na tym, aby pokonać tor przeszkód skacząc po kulach, starając się nie spaść. Ci, którym się nie uda, będą mieli miękkie lądowanie.

Wymiar13 x 6 m
Wiek od 5 lat
Max uczestników

6

DART

Gigantyczna tarcza klasycznego darta

Wymiar3 x 2 m
Wiek  od 3 lat
Max uczestników

2

FLOATING BALL

Urządzenie służy do rywalizacji 2-4  zawodników polega na przekazaniu piłeczki z wierzchołka na drugi wierzchołek i trafienie do kosza.

Wymiar4 x 1,5 m
Wiek  od 3 lat
Max uczestników

4

BRAMKA

Bramka celnościowa to stały element każdej imprezy integracyjnej na świeżym powietrzu. Zawodnicy kopią piłką w obręb bramki i zdobywają punkty.

Wymiar 5 x 3
Wiek  od 3 lat
Max uczestników

4

KOZA DO DOJENIA

Masz możliwość zmierzenia się z naturalnej wielkości kozą. Urządzenie polegające na wydojeniu w określonym czasie jak największej ilości płynu, jaki zalejemy do zasobnika. Nie musi być to wcale mleko, może być to woda, whisky lub piwo. Technika dowolna. Urządzenie dostarczające mnóstwa zabawy.

 

 

 

 

 


PORTKI

Dwa zespoły trzyosobowe rywalizują między sobą. Który zespół przekroczy określony odcinek trasy jako pierwszy

 

 

 

 

 

 

 

BUNGEE RUN

Bungee run różni się od zwykłego skoku na bungee. Zamiast swobodnego spadania, należy włożyć sporo energii w bieg z dużym obciążeniem. Bungee run to dwa, dmuchane tory do biegu z pneumatycznym urządzeniem spowalniającym bieg zawodnika.Rywale startują jednocześnie, co przypomina sprinterski bieg. Przywiązani są jednak do konstrukcji, długimi gumami, które utrudniają bieg i wyciskają z biegacza siódme poty.Wygrywa ten, kto dobiegnie dalej.             Wymiar 3,5 x 10,5 x 2,5

Copyright © 2017 Dmuchańce Pomorskie. All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel