Dmuchańce Pomorskie

Warunki Wynajmu

Szanowni Państwo, wynajmując od nas urządzenia dmuchane prosimy aby zwrócić uwagę na kilka ważnych informacji dla organizatorów imprezy. 

  1. TEREN : Teren, na którym mają zostać rozstawione urządzenia powinien być w równy ,czysty i najlepiej trawiasty, oczyszczony z ostrych przedmiotów (kamienie, szkło) mogących uszkodzić urządzenia lub zagrozić bezpieczeństwu osób korzystających z niego. -duże urządzenia pneumatyczne wymagają solidnego zakotwiczenia w podłożu (ze względów bezpieczeństwa), dlatego najlepszym miejscem jest teren trawiasty w który bez problemów można wbijać „śledzie” – kotwy. Oczywiście istnieje także możliwość rozłożenia urządzeń nawet na betonie, prosimy jednak o wcześniejszą informację,  aby nasz dział techniczny mógł się jak najlepiej przygotować do takiej sytuacji.
  2. MONTAŻ : Rozpoczęcie montażu sprzętu uzależnione jest od ilości zamówionych urządzeń ,zazwyczaj są to 2 godziny przed imprezą. Urządzenia są w pełni gotowe do zabawy na 30 minut przed rozpoczęciem imprezy. Organizator zapewnia dostęp do źródła prądu na czas montażu i demontażu urządzeń w odległości do 40m od miejsca montażu atrakcji.
  3. REALIZACJA ZAMÓWIENIA : Aby Państwa zamówienie zostało przyjęte do realizacji trzeba przesłać do naszej firmy zamówienie drogą e-mail oraz podpisanie umowy która zostanie do Państwa wysłana przez naszego pracownika po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia. Kolejnym krokiem jest wpłacenie zaliczki w wysokości 20% wartości wynajmu (netto) Urządzeń  nie rezerwujemy. Podpisanie umowy jest gwarancją wykonania usługi.
  4. TRANSPORT : Prosimy o zapewnienie dojazdu auta do miejsca montażu atrakcji. Niektóre urządzenia ważą ponad 500kg albo są na przyczepach i są wyładowywane w miejscu montażu. Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamawianych urządzeń i każdorazowo jest ustalany indywidualnie.
  5. UBEZPIECZENIE : Nasza Firma posiada ubezpieczenie OC w PZU.
  6. OBSŁUGA ATRAKCJI W TRAKCIE IMPREZY : Nasza obsługa odpowiada za rozłożenie i złożenie urządzeń, ich stan techniczny oraz nadzór na bawiącymi się osobami. Nie odpowiadamy za zachowanie się osób oczekujących w kolejce do urządzeń rozrywkowych oraz wynikające stąd skutki. Prosimy wziąć pod uwagę, iż przy imprezach otwartych (np.: impreza dla miasta) a także imprezach zamkniętych (pow. 500 uczestników) wymagana jest dodatkowa ochrona porządkowa (1 ochroniarz przypada na 3 urządzenia rozrywkowe.) W przeciwnym przypadku mogą wstąpić poważne trudności z opanowaniem porządku wśród osób oblegających w/w urządzenia. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to zagadnienie.
  7. FIRMA DMUCHANCE – POMORSKIE  MA PRAWO ODWOŁAĆ IMPREZE JESLI WARUNKI  ATMOSFERYCZNE ( deszcz, wiatr itp) NIE POZWOLA NA BEZPIECZNE ROZŁOŻENIE SPRZETU.
Scroll to Top